Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, samolepky alien, sonic figurka, alien figurky, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 12


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Kane Compression Suit (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Kanea (Compression Suit) na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

949,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien Version 2 (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Ash (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Ashe na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

949,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Parker (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Parkera na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Big Chap Alien na motivy legendárního filmu Alien (1979). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Facehugger, vejce a Chestburster! Oficiální licence, ba

1 099,- Kč  


Alien 3 - sběratelská figurka Ultimate Dog Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Dog Alien na motivy filmu Alien 3. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vetřelec má vysouvatelné čelisti, ohebný ocas. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Queen Burster na stojánku a Che

899,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Xenomorph (Q-Fig)

649,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Ripley Power Loader (Q-Fig)

899,- Kč  


Alien - Mini Epics Vinyl Figure Xenomorph 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Vetřelce na motivy filmu Alien. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  


Alien - Mini Epics Vinyl Figure Facehugger 15 cm

15 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Facehugger na motivy filmu Alien. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

999,- Kč  

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz