Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, akcni figurka 30 cm, samolepky alien, figurka kloubova, alien figurky, sonic figurka, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 32


Alien - plyšová figurka Xenomorph HugMe 41 cm

41 cm vysoká plyšová figurka Vetřelce na motivy kultovního filmu Alien. Oficiální licence.

1 099,- Kč  


Alien - plyšová figurka Zippermouth Xenomorph 24 cm

24 cm vysoká plyšová figurka Vetřelce na motivy kultovního filmu Alien. Oficiální licence.

999,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Razor Claws Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Razor Claws Alien na motivy Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 199,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arachnoid Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Arachnoid Alien na motivy Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 199,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Blowout Alien Warrior Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Blowout Alien Warrior na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka emple Guard Predator Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka emple Guard Predator na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Young Blood Predator Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Young Blood Predator na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Grid Alien Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Grid Alien na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Celtic Predator (Battle Damaged) Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Celtic Predator na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Prowler Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Prowler Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Runner Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Runner Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Parker (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Parkera na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Xenomorph Big Chap Bloody (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká sběratelská figurka Vetřelce Big Chap (Bloody) na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu.

949,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Burster Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Burster Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Spitter Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Spitter Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 23 cm - poškozeno

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Big Chap Alien na motivy legendárního filmu Alien (1979). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Facehugger, vejce a Chestburster! Oficiální licence, ba

1 299,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien Version 2 (Kenner ribute) 25 cm - poškozeno

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu. Poškozeno: Ulozená ruka v kloubu, viz. foto.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka MDS Deluxe Xenomorph 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vysouvací čelist, obebný ocas. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, sejmutelné sliny, Chestburster, Facehugger a vetřelčí vejce (Ovomor

1 399,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Lambert Compression (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Lambert ve skafandru na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Alien 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce na motivy kultovního filmu Alien. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, 2 Facehuggeři, Chestburster, výměnné vysouvací čelisti, výměnná

2 999,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 32
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz