Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: alien figurka, predator figurka, batman figurka, figurka assassins creed, kloubova figurka 18 cm, akcni figurka 30 cm, figurka predator, samolepky alien, figurka kloubova, alien figurky, sonic figurka, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 22


Alien - sběratelská figurka MDS Deluxe Xenomorph 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vysouvací čelist, obebný ocas. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, sejmutelné sliny, Chestburster, Facehugger a vetřelčí vejce (Ovomor

1 399,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Night Cougar Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Night Cougar Alien na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Panther Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Panther Alien na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Kane Compression Suit (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Kanea (Compression Suit) na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

949,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Alien Warrior (Headshot) Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Alien Warrior na motivy filmu Aliens. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

999,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Kane in Spacesuit Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Kane in Spacesuit na motivy filmu Alien. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien - plyšová figurka Zippermouth Xenomorph 24 cm

24 cm vysoká plyšová figurka Vetřelce na motivy kultovního filmu Alien. Oficiální licence.

999,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Parker (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Parkera na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Razor Claws Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Razor Claws Alien na motivy Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 199,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Prowler Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Prowler Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 499,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien Version 2 (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Ash (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Ashe na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

1 499,- Kč  


Alien vs Predator 2 - sběratelská figurka Predalien Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Predalien na motivy filmu Alien vs Predator 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien vs Predator 2 - sběratelská figurka Predalien (Battle Damage) Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Predalien na motivy filmu Alien vs Predator 2. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 099,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Camouflage Celtic Predator Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Camouflage Celtic Predator na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Camouflage Chopper Predator Previews Exclusive 11 cm

11 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Camouflage Chopper Predator na motivy filmu Alien vs Predator. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Rhino Alien (Kenner ribute) 25 cm

25 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Rhino Aliena na motivy Aliens. Figurka ze série Kenner ribute. Vetřelec je vyroben z plastu, figurka je kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

1 199,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Burster Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Burster Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  


Aliens Fireteam Elite - sběratelská figurka Spitter Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Spitter Alien na motivy Aliens Fireteam Elite. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

1 299,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 22
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz