Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: koralkovy zaves, zaves koralky, zaves, hama korálky, zažehlovací korálky, nastenny zaves, hama koralky mini, hama koralky midi,

zaves koralky


Celkem výsledků: 22


Shop: eDekor
Dřevěné srdce s korálky - závěs

Závěsná dekorace - dřevěné srdce s korálky

68,- Kč  


Shop: eDekor
Srdce s knoflíkem a korálky - závěs

Závěsná dekorace ve tvaru srdce

56,- Kč  


BABY klips červený

BABY klips červený - Závěs na dudlík (šidítko) s červeným klipsem a dřevěnými korálky.

87,- Kč  


Korálkový závěs Materiál korálkového závěsu: dřevo Korálky dodáváme v kombinovaném barevném provedení nebo ve světlém provedení, provedení olše, provedení dubu. Drobné kuličky. Rozměr korálkového závěsu 100cm.

746,- Kč  


Závěs korálkový  Rozměr korálkového závěsu: 100x190 Materiál závěsu: dřevo Závěs korálkový dodáváme v barevném provedení olše. Korálky jsou pěkným bytovým doplňkem.Ilustrativní obrázek.

799,- Kč  


Závěs korálkový  dřevěné korálky pro výplň místo dveří.Rozměr korálkového závěsu: 90x190 Materiál závěsu: dřevo Závěs korálkový dodáváme v barevném provedení přírodní + dub. Ilustrativní obrázek.

730,- Kč  


Závěs z kuliček Materiál:dřevo Rozměr pro futra 80x200 - nutno uvést v poznámce. Korálky s průchodem jsou pěkným bytovým doplňkem. Korálkový závěs je možné zakoupit také ve velikosto 90 a 100cm. 90- 719KČ 100-819KČ

648,- Kč  


Koralkový závěs - borovice 80cm -Korálkový závěs celý z kuliček barvy borovice - pozor ilustrační obrázek, kde je uvedena kombinace dvou barev. Rozměr závěsu z dřevěných kuliček je pro futra 80x200. Korálky jsou krásným bytovým doplňkem. Koralkové z

639,- Kč  


Závěsný klip na dudlík barevný s Krtkem

Závěsný klip na dudlík barevný s Krtkem - Dřevěný závěs na dudlík s motivem Krtečka a korálky. V barevném provedení. Zdravotně nezávadný materiál.

128,- Kč  


Závěsný klip na dudlík růžový s Krtkem

Závěsný klip na dudlík růžový s Krtkem - Dřevěný závěs na dudlík s motivem Krtečka a korálky. V růžovém provedení pro holčičky. Zdravotně nezávadný materiál.

128,- Kč  


Závěsný klip na dudlík modrý s Krtkem

Závěsný klip na dudlík modrý s Krtkem - Dřevěný závěs na dudlík s motivem Krtečka a korálky. V modrém provedení pro chlapečky. Zdravotně nezávadný materiál.

128,- Kč  


Zelený závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný. Délka výrobku 18 cm.

63,- Kč  


Červený závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný. Délka výrobku 18 cm.

63,- Kč  


Žlutý závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný. Délka výrobku 18 cm.

63,- Kč  


R žový závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný. Délka výrobku 18 cm.

63,- Kč  


Modrý závěs na dudlík s dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný. Délka výrobku 18 cm.

63,- Kč  


Modrý závěs na dudlík s Krtkem a dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný.

102,- Kč  


R žový závěs na dudlík s Krtkem a dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný.

102,- Kč  


Zelený závěs na dudlík s Krtkem a dřevěnými korálky. Upevnění na oděv klipsem neobsahujícím nikl. Výrobek je zdravotně nezávadný.

102,- Kč  


Shop: stoklasa
Ketlovací jehla 40 mm (50 ks)

Na ketlovací jehly navlečete korálky, ketlovacími kleštěmi vytvoříte na druhém konci očko a to zavěsíte na řetízek či náušnicový závěs. Ketlovací jehly jsou pevné, tudíž se nemusíte bát, že se vám očka otevřou. Balení obsahuje 200 ks galvanovaných ný

15,34 Kč  

výsledky 1 až 20 z 22
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist