Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: polly pocket, panenka polly pocket, chicco polly, výletní loď polly pocket,

polly pocket


Celkem výsledků: 29


Polly Pocket - Zápisníčky

Polly Pocket - Zápisníčky, Sada Polly Pocket obsahuje zápisníčky a tužku.

49,- Kč  


Kabelka do ruky Polly Pocket

Kabelka do ruky Polly Pocket, Malá roztomilá značková kabelka do ruky s motivem panenky Polly Pocket.

59,- Kč  


Sada Polly Pocket

Sada Polly Pocket, Sešit na malování 19x17cm s motivem Polly Pocket, vodovky, štětec a samolepky Polly Pocket.

69,- Kč  


Shop: mimiburza
POLLY POCKET Autobus s panenkou a koněm

Autobus s panenkou a koníčkem - Polly Pocket L9868. Pojďte s námi objevovat svět skrytých pokladů a příležitostí. V tomto rozkládacím autě na vás čeká dobrodružství na každém rohu a holčičky mohou s Polly a jejími zvířecími kamarády cestovat a ukázat

660,- Kč  


Shop: mimiburza
POLLY POCKET Výletní loď - NOVÉ.

V rozkládací lodi najdete hned několik místností, na palubě je malý bazén, který lze naplnit vodou, skluzavka pro panenky a spoustu příslušenství. Balení obsahuje 65 doplňků a 3 panenky. Nové se záručním listem. Cena bez dopravy.

1 190,- Kč  


Polly Pocket - Lila

Polly Pocket - Lila, Polly Pocket je svět malých plastových panenek s magnetickými doplňky od firmy Mattel. Panenky jsou velké 10 cm, mají pohyblivé ruce, nohy a hlavu a váže se k nim spousta doplňků a variant, celý Polly svět.

99,- Kč  


Polly Pocket - Lea

Polly Pocket - Lea, Polly Pocket je svět malých plastových panenek s magnetickými doplňky od firmy Mattel. Panenky jsou velké 10 cm, mají pohyblivé ruce, nohy a hlavu a váže se k nim spousta doplňků a variant, celý Polly svět.

99,- Kč  


Polly Pocket - Zápisníčky s krabičkou

Polly Pocket - Zápisníčky s krabičkou, Sada Polly Pocket obsahuje dva zápisníčky s daným motivem a také krabičku s magnetickým uzávěrem, kam je možno bločky uschovat. Krabičku ale může dítě využít třeba na uložení svých šperků a doplňků.

69,- Kč  


Polly Pocket - Polly

Polly Pocket - Polly, Polly Pocket je svět malých plastových panenek s magnetickými doplňky od firmy Mattel. Panenky jsou velké 10 cm, mají pohyblivé ruce, nohy a hlavu a váže se k nim spousta doplňků a variant, celý Polly svět.

99,- Kč  


Panenka Polly a její šatník - Polly Pocket

Panenka Polly a její šatník - Polly Pocket, Balení obsahuje panenku se spoustou oblečení, také různé kabelky, boty a dokonce i šperky. Značkový výrobek firmy Mattel.

258,- Kč  


Polly Pocket - panenka Lila s doplňky (tmavovlasá)

Polly Pocket - panenka Lila s doplňky (tmavovlasá), Značkový výrobek firmy Mattel z řady malých panenek s doplňky Polly Pocket. Panenka je velká 10cm a má v balení náhradní šaty, boty, kabelky a drobnosti.

199,- Kč  


Polly Pocket - panenka Polly s doplňky (světlovlasá)

Polly Pocket - panenka Polly s doplňky (světlovlasá), Značkový výrobek firmy Mattel z řady malých panenek s doplňky Polly Pocket. Panenka je velká 10cm a má v balení náhradní šaty, boty, kabelky a drobnosti.

199,- Kč  


Kabelka přes rameno Polly Pocket zakulacená

Kabelka přes rameno Polly Pocket zakulacená, Kabelka s nastaviteným popruhem přes rameno s motivem Polly Pocket. Kabelka má dvě části, každá je uzavíratelná klasickým zipem. Jedna kapsička na zip je i uvnitř.

99,- Kč  


Karta s vybavením do školy Polly Pocket

Karta s vybavením do školy Polly Pocket, Na kartě nejdete plechové poudro na tužky, ořezávátko, gumu, nůžky, tužky, pravítko 15cm, vše s motivem Polly Pocket. Karta má rozměr 29,5x20cm.

69,- Kč  


Penál Polly Pocket

Penál Polly Pocket, Jednoduchý rozevírací penál na suchý zip s motivem Polly Pocket. Po rozevření je v jedné části prostor pro tužky a pera, ve druhé části je průhledná plastová kapsa na zip. Zvenku má penál ještě jednu kapsičku na zip.             

49,- Kč  


Kabelka přes rameno Polly Pocket

Kabelka přes rameno Polly Pocket, Kabelka s nastaviteným popruhem přes rameno s motivem Polly Pocket. Kabelka má dvě části, každá je uzavíratelná klasickým zipem. Uvnitř je kapsička na zip.

119,- Kč  


Peněženka Polly Pocket

Peněženka Polly Pocket, Dětská peněženka na mince i papírové peníze s motivem Polly Pocket. Rozměr zavřené peněženky 13x10cm.                                                                                                           Značkový kvalitn

49,- Kč  


Polly Pocket Pidi svět v krabičce asst GDK76

344,- Kč  


Polly Pocket Cutant 2 pack - T3559

Získej do své sbírky 2 různé Cutanty. Vodní svět - Cutanti mění barvu, Svět sladkostí - vypadají jako nejchutnější cukrovinky a ElectroPop svět - mají podobu hudebních nástrojů.

69,- Kč  


Polly Pocket Cutant 2 pack - T3560

Získej do své sbírky 2 různé Cutanty. Vodní svět - Cutanti mění barvu, Svět sladkostí - vypadají jako nejchutnější cukrovinky a ElectroPop svět - mají podobu hudebních nástrojů.

69,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 29
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz