Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: walkera, manual walkera, walkera hm 83, manual k ip radio, volkswagen passat b7 manual, rc vrtulnik walkera,

manual walkera


Celkem výsledků: 21


Shop: RC modely
Manuál Walkera CB180

Český návod k modelům Walkera CB180D a CB180Q Tento návod je standardně dodáván k vysílačce (či modelu obsahující tuto vysílačku) zakoupené u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera Creata 400

Český návod k modelu Walkera Creata 400 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 4G6

Český návod k modelu Walkera 4G6 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera Lama 400 / 400D

Český návod k modelům Walkera Lama 400 / 400D / EC135 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera LAMA2

Český návod k modelu Walkera Lama 2 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 53Q3 Police

Český návod k modelu Walkera 53Q3 POLICE   Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 5#4 LAMA

Český návod k modelu Walkera 5#4 LAMA Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 5#4Q3 Airwolf

Český návod k modelu Walkera 5#4Q3 Airwolf Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 4#

Český návod k modelu Walkera 4# Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera UFLY / UFLY-S

Český návod k modelu Walkera UFLY / UFLY S Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera V200D01

Český návod k modelu Walkera V200D01 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

299,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera 4F200

Plně přeložený český návod k modelu Walkera 4F200 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

399,- Kč  


Shop: RC modely
Manuál Walkera HIKO 400

Plně přeložený český návod k modelu Walkera HIKO 400 Tento návod je standardně dodáván k modelu zakoupenému u nás, pokud ale máte model z jiného obchodu tak si jej můžete zakoupit zvlášť.

399,- Kč  


Shop: RC modely
UP-02A Upgrade adaptér

Upgrade adaptér pro nové přijímače a jednotky Walkera. Upgrade je možný pouze v kombinaci s UP-02 kabelem od Walkery. K upgrade adaptéru dodáváme český manuál.

199,- Kč  


Shop: RC modely
Walkera Scorpion Y6 + Devo 7 RTF

Nejmenší hexakoptéra na trhu! Nejmodernější 6 osé gyro - zvládá 3D (kotrmelce). Vedle kvadrokoptéry Ladybird a oktokoptéry Spacewalker uvádí Walkera další vícerotorový stroj - Scorpion Y6. Jak jej správně nazvat? Je to hexakoptéra, nebo koaxiální tri

3 990,- Kč  


Shop: RC modely
Walkera Spacewalker X8 + Devo 7 RTF

Nejmenší oktokoptéra na trhu - spacewalker! Nejmodernější 6 osé gyro - zvládá 3D (kotrmelce). Vedle kvadrokoptéry Ladybird a hexakoptéry Scorpion uvádí Walkera další vícerotorový stroj - Spacewalker X8. Spacewalker je unikátní svou konstrukcí a jedná

3 990,- Kč  


Shop: RC modely
Walkera QR X350 PRO RTF s DEVO 10 M2 + brushless gimbal G-2D pro GoPro

Hi-tech kvadrokoptéra se špičkovou elektronikou a nejnovějším GPS systémem. Vysílač v módu M2. Kvadrokoptéra QR X350 PRO je nejnovějším produktem špičkového výrobce Walkera a je velkou konkurencí pro model DJI Phantom 2. Tento set obsahuje sestavený

17 999,- Kč  


Shop: RC modely
Hoten X RTF (DEVO 7)

Ne není z cizí planety. Ale vypadá tak. Má 4 vrtule, ostré LED osvětlení a skvělé letové vlastnosti. V balení s DEVO 7! Walkera pokračuje ve svém úspěšném tažení na poli 4 rotorových vrtulníků (tzv. kvadrokoptér) a po extrémně úspěšné berušce (QR Lad

6 490,- Kč  


Shop: RC modely
Walkera Spacewalker X8 BNF (DEVO)

Nejmenší oktokoptéra na trhu - spacewalker! Nejmodernější 6 osé gyro. BNF určeno pro vysílače řady DEVO. BNF (Bind & Fly) je verze modelu bez vysílače. Model berušky je určen pro všechny vysílače Walkera řady DEVO. Vedle kvadrokoptéry Ladybird a hexa

2 950,- Kč  


Shop: RC modely
Walkera Scorpion Y6 BNF (DEVO)

Nejmenší hexakoptéra na trhu! Nejmodernější 6 osé gyro - zvládá 3D (kotrmelce). BNF určeno pro vysílače řady DEVO. BNF (Bind & Fly) je verze modelu bez vysílače. Model Scorpion BNF je určen pro všechny vysílače Walkera řady DEVO. [youtube-QqsjV6KQfPg

2 950,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 21
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma |
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
Nakupování: RC Modely - vrtulníky, letadla, auta | Hračky Pinimo - Od miminek po teenagery | Lampio.cz - Létající lampiony štěstí | Zuzek.cz - Moderní tašky, kabelky
TOPlist TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz
TOPlist