Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: figurka assassins creed, alien figurka, batman figurka, predator figurka, figurka predator, samolepky alien, sonic figurka, kloubova figurka 18 cm, alien figurky, akcni figurka 30 cm, figurka kloubova, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 20


Alien Resurrection Ultra Deluxe - sběratelská figurka Alien Queen 38 cm

38 cm vysoká, přes 75 cm dlouhá akční figurka Alien Queen je naprosto autenticky a detailně zpracovaná - tak jak se objevila ve filmu Alien Resurrection. Přes 30 možností ohybu, kompletně ohebný ocas, v balení spolu se stojanem a dvěma výměnnými čel

3 999,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Hunter Predator 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Arcade Hunter Predatora. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Alien Resurrection - sběratelská figurka Deluxe Newborn 28 cm

28 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Newborn Aliena na motivy filmu Alien Resurrection. Figurka je vyrobena z plastu, plně kloubové tělo. V balení spolu se stojánkem, baleno v deluxe sběratelském boxu.

899,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Ellen Ripley Clone 8 (Alien Resurrection) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Ellen Ripley na motivy filmu Alien Resurrection. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, zbraně, basketbalový míč.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Brett (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Bretta na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Parker (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Parkera na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu spolu s příslušenstvím.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Xenomorph Big Chap Bloody (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká sběratelská figurka Vetřelce Big Chap (Bloody) na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Chrysalis Alien 23 cm

23 cm vysoká akční figurka Arcade Chrysalis Aliena. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien 3 - sběratelská figurka Ultimate Dog Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Dog Alien na motivy filmu Alien 3. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vetřelec má vysouvatelné čelisti, ohebný ocas. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Queen Burster na stojánku a Che

899,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Big Chap Alien na motivy legendárního filmu Alien (1979). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Facehugger, vejce a Chestburster! Oficiální licence, ba

899,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Face Hugger (Q-Fig)

649,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Xenomorph (Mini Epics)

Velikost: 18 cm Materiál: vinyl Výrobce: Weta Workshop

999,- Kč  


Aliens - serie 12 - akční figurka Battle Damaged Blue Alien Warrior 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Battle Damaged Alien Warriora (Blue) z 12. série Aliens of firmy NECA! Figurka je kloubová (přes 30 možností ohybu), vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Ripley Jumpsuit (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Ellen Ripley na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Balení obsahuje příslušenství: plamenomet, detektor pohybu, kočka Jonesy a

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Dallas Compression Suit (40th Anniversary) 18 cm

18 cm vysoká sběratelská figurka Dallase ve skafandru na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Balení obsahuje příslušenství: sejmutelná helma, baterka. Baleno v

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Big Chap Concept (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká sběratelská figurka Vetřelce Big Chap (Concept) na motivy filmu Alien (Vetřelec). Detailně zpracovaná, kloubová figurka, vyrobena z plastu. Speciální edice ke 40. výročí filmu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Aliens - series 6 - Amanda Ripley (Spacesuit) 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Amandy Ripleyové na motivy hry Alien Isolation. Detailně zpracovaná, kloubová figurka.

799,- Kč  


Aliens - series 6 - Amanda Ripley (Jumpsuit) 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Amandy Ripleyové na motivy hry Alien Isolation. Detailně zpracovaná, kloubová figurka.

799,- Kč  


Alien - Mini Epics Vinyl Figure Xenomorph 18 cm

18 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Vetřelce na motivy filmu Alien. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien - POP! Movies Vinyl Figure Xenomorph 9 cm

9 cm vysoká, stylově zpracovaná figurka Vetřelce na motivy filmu Alien. Figurka je vyrobena z plastu, série POP! Vinyl Figure. Baleno ve sběratelském boxu.

499,- Kč  

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz