Seřadit výsledky:
Omezit cenu od: do:
Relevance lepší než
Podobné výrazy: figurka assassins creed, predator figurka, alien figurka, batman figurka, samolepky alien, sonic figurka, kloubova figurka 18 cm, figurka predator, figurka kloubova, akcni figurka 30 cm, alien figurky, kloubova figurka,

alien figurka


Celkem výsledků: 23


Aliens - serie 11 - akční figurka Warrior Alien (Kenner) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Warrior Alien (Kenner) z 11. série Aliens! Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Aliens - serie 12 - akční figurka Battle Damaged Blue Alien Warrior 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Battle Damaged Alien Warriora (Blue) z 12. série Aliens of firmy NECA! Figurka je kloubová (přes 30 možností ohybu), vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Aliens - serie 13 - akční figurka Snake Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná akční figurka Snake Aliena ze 13. série Aliens od firmy NECA! Figurka je vyrobena z plastu, 30 cm dlouhý ocas je ohebný.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka Figma Alien akayuki akeya Ver. 16 cm

16 cm vysoká, precizně zpracovaná sběratelská figurka kultovního Vetřelce. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Baleno ve sběratelském boxu.

2 499,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Razor Claws Alien 23 cm

23 cm vysoká akční figurka Arcade Razor Claws Aliena. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Chrysalis Alien 23 cm

23 cm vysoká akční figurka Arcade Chrysalis Aliena. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Arachnoid Alien 23 cm

23 cm vysoká akční figurka Arcade Arachnoid Aliena. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien - sběratelská figurka MAF EX Alien 21 cm

21 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce (Alien) na motivy filmu Alien. Figurka je vyrobena z plastu, výsuvné čelisti, kloubová. V balení spolu s příslušenstvím: Chestburster a Facehugger. Baleno ve sběratelském boxu.

3 499,- Kč  


Alien Covenant - sběratelská figurka Xenomorph Previews Exclusive 10 cm

10 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Vetřelce na motivy filmu Alien Covenant. Figurka je vyroben z plastu, kloubová. Oficiální licence, baleno ve sběratelském boxu.

799,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka 1/4 Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 56 cm

56 cm vysoká akční figurka Vetřelce na motivy slavného filmu z roku 1979. Nově, detailněji zpracovaný Big Chap v Ultimate verzi od firmy NECA. Vetřelec má výsuvné čelisti, cca 30 možností ohybu (včetně dvojitého kloubu v koleni) a ohybný ocas. Extra

3 499,- Kč  


Alien 1979 - sběratelská figurka Ultimate Big Chap (40th Anniversary) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Big Chap Alien na motivy legendárního filmu Alien (1979). Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Facehugger, vejce a Chestburster! Oficiální licence, ba

899,- Kč  


Alien 3 - sběratelská figurka Ultimate Dog Alien 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Dog Alien na motivy filmu Alien 3. Figurka je vyrobena z plastu, kloubová. Vetřelec má vysouvatelné čelisti, ohebný ocas. V balení je kromě figurky Xenomorpha také Queen Burster na stojánku a Che

899,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Ellen Ripley Clone 8 (Alien Resurrection) 18 cm

18 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Ellen Ripley na motivy filmu Alien Resurrection. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. V balení spolu s příslušenstvím: výměnné ruce, zbraně, basketbalový míč.

799,- Kč  


Aliens - sběratelská figurka Alien Warrior (Alien Resurrection) 23 cm

23 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Alien Warrior na motivy filmu Alien Resurrection. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Alien Resurrection - sběratelská figurka Deluxe Newborn 28 cm

28 cm vysoká, detailně zpracovaná sběratelská figurka Newborn Aliena na motivy filmu Alien Resurrection. Figurka je vyrobena z plastu, plně kloubové tělo. V balení spolu se stojánkem, baleno v deluxe sběratelském boxu.

899,- Kč  


Alien vs Predator - sběratelská figurka Arcade Hunter Predator 20 cm

20 cm vysoká akční figurka Arcade Hunter Predatora. Detailně a autenticky zpracované. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu.

799,- Kč  


Alien Resurrection Ultra Deluxe - sběratelská figurka Alien Queen 38 cm

38 cm vysoká, přes 75 cm dlouhá akční figurka Alien Queen je naprosto autenticky a detailně zpracovaná - tak jak se objevila ve filmu Alien Resurrection. Přes 30 možností ohybu, kompletně ohebný ocas, v balení spolu se stojanem a dvěma výměnnými čel

3 999,- Kč  


Shop: (X)zone
Figurka Alien - Xenomorph (Mini Epics)

Velikost: 18 cm Materiál: vinyl Výrobce: Weta Workshop

999,- Kč  


Aliens - series 6 - Amanda Ripley (Spacesuit) 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Amandy Ripleyové na motivy hry Alien Isolation. Detailně zpracovaná, kloubová figurka.

699,- Kč  


Aliens - series 6 - Amanda Ripley (Jumpsuit) 18 cm

18 cm vysoká akční figurka Amandy Ripleyové na motivy hry Alien Isolation. Detailně zpracovaná, kloubová figurka.

699,- Kč  

výsledky 1 až 20 z 23
Stránky:1 2
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist
Copyright ©2007 usetrim.cz